Lékárna NonRx
Nepřihlášený zákazník
V KOŠÍKU MÁTE
0
0 ks zboží za 0 Kč
Do košíku bylo vloženo: , ks
Léky Bolest, horečka

Aspirin C Forte 800mg-480mg tbl.eff.10

Aspirin C Forte 800mg-480mg tbl.eff.10
Aspirin C Forte šumivé tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která zmírňuje bolest a snižuje horečku a kyselinu askorbovou, také známou jako vitamin C. Čtěte pozorně příbalový leták.
Léčivý přípravek
Výrobce:
Kód SÚKL:
0205473
Kód zboží:
3125664
Dostupnost:
skladem do 24 hod.
Vaše cena s DPH:
260 Kč
ks
KOUPIT
Popis produktu




  ATC skupina: N02BA51
  Farmakoterapeutická skupina: Kyselina acetylsalicylová a deriváty - Kyselina acetylsalicylová, kombinace kromě psycholeptik





Podobné produkty
Aspirin C 400mg-240mg tbl. eff. 10
Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. S vitaminem C pro...
162
skladem do 24 hod.
KOUPIT
Aspirin C 400mg-240mg tbl. eff. 20
Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. S vitaminem C pro...
256
skladem do 24 hod.
KOUPIT
Aspirin C Forte 800mg-480mg tbl. eff. 10
Aspirin C Forte šumivé tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která zmírňuje bolest a snižuje horečku a kyselinu askorbovou,...
260
skladem do 24 hod.
KOUPIT
Rychlý kontakt
Pharmacium spol. s r.o.
Staré náměstí 8
363 01 Ostrov
tel.: 353 826 264
www.nonrx.cz
eshop@nonrx.cz
TOPlist