TOPVET Rakytníkový olej 100ml forte

Kód: 8594060110066
140 Kč
Skladem v eshopu (6 ks)
Možnosti doručení

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Oleje
Hmotnost: 0.193 kg
Typ produktu: Ostatní sortiment
EAN: 8594060110073
Výrobce: GREEN IDEA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

O nás

Čtyři generace, 20 let zkušeností. Jsme česká rodinná firma, která pro vás s láskou a péčí vyrábí přírodní kosmetiku a doplňky stravy, které jsou šetrné k vám i naší planetě.

NAŠE CESTA

Kořeny firmy Green idea a značky Topvet sahají do roku 1990, kdy vznikala jako rodinná firma s malou řadou výrobků, ale s jasnou vizí. Lásku k bylinkářství Jiřímu Pantůčkovi předala babička, která spolu s jeho strýcem rodinnou firmu zakládala. Učila ho, na co se která bylinka hodí a jak je kombinovat. Dnes majitel firmy a autor tisíce receptur MVDr. Jiří Pantůček spolu se svou rodinou pokračují v rodinné tradici a firmu dále rozvíjejí.

V současnosti se firma Green idea řadí k předním českým výrobcům přírodních doplňků stravy a kosmetiky. Přestože lidský potenciál již delší dobu není pouze z okruhu rodiny, uvnitř firmy vládne stále stejný zápal pro věc a stejné nadšení jako před lety.

NAŠE VIZE - NAŠE PRODUKTY

Znečistěné životní prostředí, dlouhodobé působení stresu, nedostatek pohybu, příjem nejrůznějších cizorodých látek. To vše negativně ovlivňuje naše zdraví a snižuje kvalitu života. Jak si můžeme v dnešním přetechnizovaném světě pomoci? Jednou z možností je návrat k přírodě, návrat k bylinkám. Věříme, že v přírodě nalezneme účinnou pomoc na většinu onemocnění, se kterými je možné se v současnosti setkat – a co víc, užíváním bylin je možné vzniku onemocnění mnohdy i předejít.

V naší nabídce proto naleznete širokou řadu přírodních doplňků stravy, kvalitní bylinnou kosmetiku a veterinární přípravky. Originální receptury jsou vyvinuté na základě posledních výzkumů a poznatků z oblasti fytofarmacie, našich vědomostí a dlouholetých zkušeností v oblasti bylinářství. Mezi naše stěžejní produkty bychom dnes mohli jistě zařadit bylinné tinktury a tobolky, ať už jednodruhové či bylinné kompozice, masážní gely, oleje, masti či bioaktivní pleťové krémy. Nabídku produktů neustále rozšiřujeme, inovujeme naše receptury a vyvíjíme nové tak, abychom vyhověli současným potřebám všech, kteří touží nejen po kráse, ale i po zdraví nebo hledají prvotřídní výrobky pro celou rodinu.

U všech produktů garantujeme, že použité suroviny splňují parametry nejvyšší kvality a mnohé pocházejí z ekologického zemědělství. Dbáme na použití výrobních postupů, které jsou maximálně šetrné pro přírodní látky i k životnímu prostředí. Používáme recyklovatelné obaly bez zdravotních rizik. Snažíme se edukovat a šířit naše hodnoty jak v našem nejbližším okolí, tak mezi širokou veřejnost.

 

ISO 9001 – ISO 22716

Naše společnost zavedla a používá systém managementu kvality v oboru vývoj, výroba, skladování a distribuce doplňků stravy, extraktů, tinktur, kosmetických přípravků a veterinárních přípravků. Na základě vykonaného auditu bylo prokázáno splnění požadavků normy ČSN EN ISO 9001:2009. Dále zavedla a používá proces SVP výroby pro následující obory/procesy činností: vývoj, výroba, skladování a distribuce kosmetických přípravků, veterinárních přípravků, extraktů a tinktur, který odpovídá požadavkům normy ČSN EN ISO 22716:2008.

NATRUE

Jako jedna z mála firem v České republice jsme držiteli certifikátu NaTrue, udělovaného touto neziskovou organizací pro přírodní a organickou kosmetiku. Výrobky označené certifikátem NaTrue musí obsahovat pouze složky přírodního původu a v BIO kvalitě, neobsahují umělé parfemace, barviva ani konzervanty a při výrobě je zakázáno používat geneticky modifikované suroviny.