Vitamín A

Vitamin A je rozpustný v tucích, který má klíčovou roli v mnoha funkcích těla. Jeho hlavní funkcí je podpora zraku, růstu a vývoje tkání a podpora imunitního systému. Vitamin A se nachází v mnoha potravinách, jako jsou sladké brambory, mrkev, špenát, brokolice a játra. Nedostatek vitaminu A může vést k různým zdravotním problémům, jako je zhoršení vidění a oslabení imunitního systému. Na druhé straně, nadměrný příjem vitaminu A může způsobit zdravotní problémy, jako jsou bolesti hlavy, zvracení, vypadávání vlasů a ztráta kostní hmoty.

Nejprodávanější

 
129 Kč
1 položek celkem

Pokud hledáte doplňky stravy s vitamínem A, tak jste na správném místě. V našem eshopu najdete produkty obsahujících vitamín A. Tento v tucích rozpustný vitamín má mnoho výhod pro zdraví, jako je podpora zraku, imunitního systému a správného růstu a vývoje tkání. Můžete si vybrat z různých typů doplňků stravy, včetně kapslí, tablet, tekutých doplňků a mnoha dalších. Ať už hledáte doplnění vitamínu A do vaší každodenní stravy nebo hledáte specifický doplněk stravy pro určité zdravotní potřeby, naše nabídka vám poskytne široký výběr produktů s vitamínem A. Objednejte si ještě dnes a podpořte své zdraví.


Je velmi důležité dodržovat předepsané dávkování léků, aby byly účinné a zároveň minimalizovaly riziko vedlejších účinků. Pokud máte jakékoliv pochybnosti ohledně správného dávkování, měli byste se poradit s lékařem nebo lékárníkem. Než budete užívat jakýkoliv lék, měli byste si přečíst příbalový leták a dodržovat pokyny v něm uvedené. Pokud máte jakékoli zdravotní problémy nebo užíváte jiné léky, měli byste o tom informovat svého lékaře nebo lékárníka, aby Vám mohli poradit s výběrem správného léku a dávkováním.